demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 71245

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
14.09.2005 Školička internetu pro seniory

Nadační fond Elpida, který vznikl v červnu 2002 za účelem podpory českého zdravotnictví, zlepšení kvality života seniorů a podpory mladých českých vědců v oblasti molekulární biologie, pořádá kurzy školičky internetu pro seniory v různých městech České republiky.

Cílem školičky internetu pro seniory je přitáhnout zájemce k tomuto informačnímu médiu, otevřít jim okno do celého světa, naučit je komunikovat se svým okolím, hledat a nacházet nové přátele a informace a hlavně nebýt sám.

Nadační fond rovněž provozuje Zlatou linku seniorů - bezplatnou telefonickou linku důvěry, která funguje po celý den od 8.00 do 20.00 hodin na čísle 800 200 007, dále provozuje internetovou poradnu a pravidelně vydává internetový měsíčník Zlaté listy.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum