demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 71313

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
30.12.2005 Konference o odkládání rození dětí

Ve dnech 1.-3. prosince 2005 se ve Vídni uskutečnila mezinárodní konference věnovaná současným změnám v plodnosti evropských populací s názvem: Postponement of Childbearing in Europe.

Konference byla organizována Vídeňsým institutem pro demografii rakouské akademie věd (Vienna Institute of Demography of the Austrian Academy of Sciences)  ve spolupráci s pracovní skupinou pro druhý demografický přechod v Evropě (Working Group on the Second Demographic Transition in Europe) a Evropskou asociací pro populační studia (European Association for Population Studies).

Konference se věnovala například vymezení a měření odkládání rození dětí, souvislostem s ostatními životními událostmi, bio a sociomedicínským aspektům, ale i důsledkům a vládním opatřením.

Podrobný program konference včetně jednotlivých příspěvků ke stažení naleznete zde.Šárka Daňková
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum