demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 79656

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
29.03.2007 Nové číslo časopisu Demografie (1/2007)

Český statistický úřad vydal první letošní číslo časopisu Demografie. Toto odborné periodikum, vydávané již od roku 1959, vychází čtyřikrát ročně a zveřejňuje aktuální články, analýzy, přehledy, informace ze sčítání lidu a aktuální zprávy a přináší též informace o české a zahraniční literatuře v podobě recenzí a anotací.

V aktuálním čísle naleznete následující články: Dvacel let svobodného mateřství v České republice (Jitka Rychtaříková), Stárnutí populace - hrozba pro veřejné zdravotnictví? (Tomáš Fiala, Jitka Langhamrová), Vzestup úrovně vzdělání podle dat sčítání lidu 1961-2001 (Dagmar Bartoňová) a Segregační aspekty "proromských" politik (Daniel Hůle).

 


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum