demografie - časová řada

 

Jak jste pocítili hospodářskou krizi v roce 2009?

celkem se účastnilo: 79656

  demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - procesy demografie - populační vývoj Afriky

 
15.09.2008 Konference: SENIOR LIVING

Ve dnech 11. a 12. listopadu 2008 se v Kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční III. ročník konference SENIOR LIVING, jejímiž hlavními tématy bude bydlení seniorů a kvalita života ve stáří. Pořadatelem konference je společnost Ledax o.p.s. společně se Zdravotně sociální fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a Fakultou stavební ČVUT v Praze.

Nad konferencí převzali záštitu místopředseda vlády a ministr práce a sociálních věcí Petr Nečas, hejtman Královehradeckého kraje Pavel Bradík a děkan Zdravotně sociální fakulty JU Miloš Velemínský.

Obsahově navazuje III. ročník na dva předchozí úspěšné ročníky, které proběhly v Luhačovicích a ve Zlíně. Hlavními tématy zůstávají bydlení seniorů a kvalita života ve stáří. Na konferenci zazní téměř tři desítky příspěvků odborníků z vysokých škol, zástupců seniorských organizací, poskytovatelů sociálních služeb a představitelů veřejné správy.

V rámci konferenčního jednání proběhnou také dvě panelové diskuze a odborný seminář určený zájemcům o problematiku dobrovolnictví v sociálních službách.

 

Podrobnější informace o konferenci naleznete zde.


Kamila Svobodová
Prohledejte celý portál www.demografie.info
Výkladový slovník odborné demografické terminologie (české, anglické i francouzské pojmy)
V případě zájmu o aktuální dění z oblasti demografie zaregistrujte vaši emailovou adresu, na kterou vám budeme zasílat novinky.
1. dubna 2005 jsme spustili do provozu nový demografický informační portál. Je určen široké laické i odborné veřejnosti. Obraťte se na nás s jakýmkoli dotazem, či připomínkou. Za všechny reakce budeme vděční. Portál obsahuje velké množství informací, používejte proto prosím vyhledávání!
Vaš redakční tým

 
 
 © 2004-2014 Hůle Daniel
+420 774 510 398
hule@demografie.info
 
  Vydavatelem portálu je občanské sdružení - Demografické informační centrum. Obsah vytváří redakční tým zdarma. Portálu je přiděleno mezinárodní registrační číslo ISSN 1801-2914.
Demografie.info využívá redakční systém OSTRWE firmy ORA. Design&layout Daniel Hůle.
Pokud není uvedeno jinak, grafy i tabulky vycházejí z datové základny Českého statistického úřadu.
OSTRWE - publikační systém ORA - programování, webdesign, hosting, PHP, MySQL DIC - Demografické informační centrum

 
 
 
Pavlík, Kalibová, Koschin, Burcin
Rychtaříková, Kučera, Roubíček
demography, demografia, demographie
populační vývoj, studia, věda, aktuárská
geografie, demografický, Langhamrová
demografie, demos, analýza, výzkum